HUBUS PROFILE, HUBUS KRATY - www.hubusprofile.pl

HUBUS - producent profili budowlanych
aluminiowe profile tynkarskie

   profile sucha zabudowa      profile pcv      profile aluminiowe      akcesoria      profile stalowe      profile BELLA PLAST   profile MaxHUBUS   
listwa do tynków gipsowych kwadrat

Firma HUBUS PROFILE produkuje narożniki do tynków maszynowych nakładanych metodą na mokro.Szczególnie polecamy nasze narozniki - listwy do mokry tynkow gipsowych. Wykonane są z taśmy aluminiowej o oznaczeniu 1050A h18. Gotowy profil ma szerokośc 40x40mm (szerokośc rozciągniętej siatki). Produkujemy profile do tynków gipsowych w dwóch wersjach noska:o kształcie kwadratu lub nosek o kształcie okrągłym.

profil aluminiowy do tynków gipsowych HUBUS

Profile te wzmacniają odporność mechniczną krawędzi ścian, zapewniają prostolinijność krawędzi oraz ułatwiają obróbkę naroży płyt gładzią gipsową.

listwa do gipsów HUBUS Produkujemy narożniki aluminiowe z taśm aluminiowych o oznaczeniu 1050A H18. Jakość narożników aluminiowych perforowanych uzależniona jest od wymiarów: grubość i szerokość taśmy aluminiowej z jakiej są wykonane.

W HUBUS-ie kupisz aluminiowe profile do tynków gipsowych oraz inne akcesoria (ochrnne taśmy pomarańczowe w szerokości 38mm i 48mm, siatka niebieska tynkarska.

aluminiowe listwy tynkarskie

naroznik aluminiowy - www.hubusprofile.pl
Oferujemy zakupu gotowego narożnika aluminiowego do tynków gipsowych w paczkach po 25szt, zapakowanych streczem w kwadrat. Na palecie znajduje się około 5 tysięcy sztuk profili.

naroznik aluminiowy profesjonalny - www.hubusprofile.pl Narożniki do tynków gipsowych wykonane z aluminium idealnie nadają się do tynkowania wszelkich nadproży oraz belek żelbetowych. Ze względu na swoją mniejszą wagę w porównaniu do profili stalowych ocynkowanych umożliwiają sprawne ich obsadzenie za pomocą masy gipsowej. Podczas zacierania tynku, można wielokrotnie (bez obawy ztarcia ocynku) prowadzic łatę po profilu aluminiowym. Nasze listwy aluminiowe do tynków maszynowych docenione zostały przez profesjonalne brygady tynkarskie w całej Polsce, zwłaszcza przez brygady pochodzące z Gór.
Dobre profile aluminiowe do tynków maszynowych usprawniają wykonywanie prac tynkarskich na budowie i dają oszczędnośc czasu przy tynkowaniu ścian. Polecamy nasze listwy przyokienne do obróbki i zabezpieczenia okien podczas tynkowania.
profile: 697 697 218
profile@hubusprofile.pl


listwa aluminiowa do tynków gipsowych

Naroznik aluminiowy
Narożnik aluminiowy z siatką
Półnarożnik aluminiowy
Narożnik aluminiowy do tynków
Narożnik stalowy do tynków
Narożnik pcv z siatką
Narożnik z kapinosem - okapnik
Listwa pcv przyokienna
Listwa pcv J z uszczelką
Listwa do boniowania - bonia
Siatka do dociepleń


Nasz katalog


kraty:
697 697 219

kraty@hubusprofile.plKraty pomostowe
Wycieraczki ocynkowane
Stopnie schodowe
Ławki ogrodowe
poczta HUBUS
Sprzedaż aluminiowych kątowników tynkarskich HUBUS (poniedziałek - piątek 8.00-16.00)
92-402 Łódź, ul. Polskich Kolei Państwowych 6 magazyn C, telefon: 601 839 177 lub 697 697 218
narożnik z siatką | polska siatka podtynkowa | narozniki pcv z siatka | narozniki aluminiowe producent | listwa tynkarska stalowa | listwa przyokienna | listwy elewacyjne - bonie | listwy Bella Plast | kraty pomostowe łódź | wycieraczki ocynkowane
profesjonalne doradztwo w wykorzystaniu profili do termomodernizacji budynków
© 2008-2020 HUBUS PROFILE. Wszelkie prawa zastrzeżone.